INFORMACJA DLA RODZICÓW

śr., 2020-03-18 - 15:47

SZANOWNI RODZICE

OD 12 DO 25 MARCA 2020 R. FUNKCJONOWANIE JEDNOSTEK SYSTEMU OŚWIATY ZOSTAJE CZASOWO OGRANICZONE. OZNACZA TO, ŻE W TYM OKRESIE PRZEDSZKOLA, SZKOŁY I PLACÓWKI OŚWIATOWE NIE BĘDĄ PROWADZIŁY ZAJĘĆ DYDAKTYCZNO – WYCHOWAWCZYCH . TO DECYZJA MINISTRA EDUKACJI NARODOWEJ

WYNIKAJĄCA Z KONIECZNOŚCI ZAPOBIEGANIA NIEZWYKLE DYNAMICZNIE, ROZWIJAJĄCEGO SIĘ KORONAWIRUSA SARS – COV-2 WYWOŁUJĄCEGO CHOROBĘ COVID -19. W TROSCE O ZDROWIE I BEZPIECZEŃSTWO NAS WSZYSTKICH INFORMUJĘ PAŃSTAWA, ŻE NASZE PRZEDSZKOLE OD 16 MARCA DO 25 MARCA 2020 R. NIE BĘDZIE UDOSTĘPNIONE DLA DZIECI .

ZAPRASZAMY DO ODWIEDZANIA NASZEJ STRONY FACEBOOK I WWW , TAM ZNAJDZIECIE PAŃSTWO SZEREG CIEKAWYCH PROPOZYCJI , JAK MIŁO I KREATYWNIE SPĘDZIĆ WSPÓLNY CZAS ZE SWOIMI DZIEĆMI .

W RAZIE PILNYCH SPRAW PROSZĘ O KONTAKT ELEKTRONICZNY PRZEZ STRONY :

kontakt@przedszkolelajski.edu.pl ;sekretariat@przedszkolelajski.edu.pl

i dostępny nr telefonu 888 494 412 .

DYREKTOR PRZEDSZKOLA – KATARZYNA ZBROCH